Mezinárodní výstava Kůň 2020 22. září 2020

Mezinárodní výstava Kůň 2020

Ve dnech 18. 9. až 20. 9. 2020 se uskutečnila mezinárodní výstava koní Kůň 2020, jediná letošní výstava tohoto typu na výstavišti v Lysé nad Labem s přehlídkou jednotlivých plemen, jezdeckými a vozatajskými ukázkami, drezurou, parkurem a dalšími tematickými vystoupeními. 
Naše škola se jako každoročně této akce zúčastnila, i když tentokrát za mimořádně přísných hygienických podmínek kvůli covid-19. 

Vedle námi vystavovaných drobných reklamních předmětů s logem SŠDSaJ se velmi osvědčila naše novinka - bandana (nákrčník), která mimo zimní ochranu krku a úst při jízdě na koni, slouží nyní bezpečně jako spolehlivá rouška. 

Během celé akce jsme spolu s našimi studentkami poskytovali informace o škole a také o možnostech studia. 

Velkým lákadlem se již pravidelně stal dostihový trenažér, na kterém si zájemci, za odborného dohledu studentek, mohli vyzkoušet jízdu na dostihovém koni. 

Pozornost návštěvníků přitahovala také mužská figurína, představující kompletní vybavení dostihového jezdce, jež se stala hojně fotografovaným objektem.