Preventivní testování pokračuje 18. listopad 2021

Preventivní testování pokračuje

Preventivní testování žáků pokračuje!

Na základě mimořádného opatření MZ pokračuje preventivní testování žáků 22. a 29. 11. 2021, více informací zde.

Aktualizace 18.11.2021

Testování žáků proběhne v pondělí 22. a 29. 11. 2021, podmínky budou stejné jako při předchozím testování - testovat se bude 1. hodinu ve třídách (žáci 2.A se testují při vstupu do budovy), testovat se nemusí očkovaní žáci nebo žáci po covidu.

Připomínáme, že očkování je třeba prokázat vytištěným očkovacím certifikátem.

Budeme se opět testovat!!

Čísla nakažených stoupají a bohužel se už i na nás vztahuje nařízení MŠMT o povinném preventivním testování žáků na školách.
Testování ve školách

Testování proběhne 8. a 15. listopadu 2021 0. a 1. vyučovací hodinu ve třídách podle pokynů příslušných vyučujících. Žáci, kteří zahajují výuku Odborným výcvikem, se otestují ráno při vstupu do budovy.

Testovat se nemusí očkovaní žáci nebo žáci, kteří jsou v ochranné lhůtě po Covidu a toto doloží certifikátem nebo lékařským potvrzením. Žáci ve třídě si do zjištění výsledků testů nechají ústa zakrytá respirátorem, v případě pozitivního výsledku bude žák po domluvě se zákonným zástupcem odeslán domů.
vnitřní pokyn k testování žáků

Připomínáme, že pohyb ve společných prostorách školy je možný jen s respirátorem, který je dobře nasazen - zakrývá řádně nos i ústa!!

vnitřní pokyn k ochraně dýchacích cest