Zahájení školního roku 2021/22

Oficiálně zahajujeme nový školní rok ve středu 1. 9. 2021 v 11:00 hodin v budově školy.

Dostavte se v hojném počtu, těšíme se na Vás !!!

Letos proběhne zahájení v budově školy, žáci se sejdou po jednotlivých třídách, kde dle pokynů MŠMT proběhne testování na Covid. Test je možné nahradit potvrzením o testu z certifikované laborataře (PCR test má platnost 7 dní, antigenní test 3 dny), očkovacím certifikátem, kdy od 2. dávky očkování uplynulo 14 dní nebo potvrzením o prodělání nemoci Covid 19 v uplynulých 180 dnech.
Manuál MŠMT pro zahájení školního roku
Vnitřní předpis školy pro testování žáků

Pohyb po budově školy pouze s respirátorem!!

1. ročníky - 1.A, 1.B, 1.C

Žáci 1. ročníků se sejdou ve svých třídách v 10:00 hodin, aby se stihli před oficiálním zahájením otestovat. Rozdělení žáků do tříd bude vyvěšeno ve venkovní nástěnce u vchodu do školy.

Pozor - upozornění pro rodiče žáků 1. ročníků - z důvodu epidemické situace, abychom zabránili přílišné koncentraci osob na malém prostoru, rušíme náš požadavek na přítomnost rodičů při zahájení školního roku, žádáme rodiče, aby pokud to není nutné, do budovy nevstupovali.

Možnosti parkování v nejbližším okolí školy jsou velmi omezené, vyzužijte prosím parkoviště u Hornbachu, cca. 10 min pěšky od školy.
Do Velké Chuchle není možný příjezd od Slivence - uzavření železničního přejezdu ve Velké Chuchli.

Pro ubytované - ubytovávat na DM se můžete ve středu od rána od 8:00, ještě před oficiálním zahájením, příjezd na DM je možný i v úterý večer. Nahlaste včas svůj příjezd, abychom Vám mohli zajistit stravování.

Stravování - všichni žáci 1. ročníků, kteří mají zaplaceno stravování, mají ve středu zajištěný oběd, ubytovaní žáci mají nahlášenou celodenní stravu, začínají obědem.
Během dne se stavte v kanceláři vedoucího školní jídelny, vyzvedněte si čip (nebo ISIC kartu) a přihlašovací údaje do stravovacího programu.

2. 9. 2021 žáci 1. ročníků odjíždějí na adaptační kurz, účast na kurzu je podmíněna negativním testem na Covid (případně jiným potvrzením - viz výše)
informace ke kurzu

Pokyny k zahájení školního roku
Jezdec a chovatel koní
Chovatelství

2.A, 3.A
Žáci 2.A a 3.A zajišťují ve středu službu ve stáji, testují se ráno na vrátnici, před nástupem na OV.

2.C, 3.C, 4.C
Žáci se sejdou v 11 hodin v příslušných třídách, testování proběhne ve třídách.

Dálkové studium zahajuje školní rok 1. konzultací
Trenérství   13. - 15. 9. 2021