Třídní schůzky 18. duben 2024

Třídní schůzky

Třídní schůzky se budou konat v termínu 19. - 26. 4. 2024 on-line formou nebo formou konzultačních setkání

"Tradiční" třídní schůzky jsme se rozhodli nahradit písemným informováním rodičů a rozšířením možností individuálních i on-line osobních konzultací
v termínu od 19. 4. do 16. 4. 2024.

Nabízíme možnost osobní konzultace přímo ve škole dle smluveného času nebo on-line konzultace (přes platformu Teams)

• Domlouvejte se prosím výhradně s vyučujícími, jejichž konzultaci vyžadujete, třídní učitel je nezprostředkovává, obdobně prosím nevyužívejte telefon školy.
  • Přehled vyučujících s mailovými kontakty
  • Při domlouvání doporučujeme nejprve nahlédnout do rozvrhu příslušného učitele na stránkách školy, zároveň doporučujeme navrhnout alespoň 2 různé termíny/časy, může se stát, že vámi požadovaný termín již bude obsazen.
  • Praktické vyučování má dne 26. 4. 2024 od 13:30 "kavárnu pro rodiče" - zde prosím o nahlášení účasti nejpozději do 24. 4. 2024 na e-mailu praxe@dostihovaskola.cz.
  • podrobnější informace k třídním schůzkám byly rozeslány přes Bakaláře