Přihláška do domova mládeže ke stažení zde
Smlouva o ubytování na DM ke stažení zde
Ukončení smlouvy ke stažení zde

ve školním roce 2017/18 již budeme bydlet v rekonstruovaném domově mládeže ve Velké Chuchli !

Domov mládeže (DM) je součástí školy a je nyní po nákladné rekonstrukci zcela nový a moderně zařízený. Kapacita DM činí 60 žáků. Ti jsou ubytováni ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. DM má klubovnu vybavenou televizí, dále čajovou kuchyňku s kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, lednička je k dispozici v kanceláři vychovatelů. V budově DM je také odpočinková místnost a prádelna.

Ubytování poskytujeme ve dvou kategoriích:

• pokoje I. kat. jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením (tzv. hotelového typu), zde je stanovena cena 1 600,- Kč/osobu a měsíc
  • pokoje II. kat jsou pokoje se společným sociálním zařízením a zde je stanovena cena 1 200,- Kč/osobu a měsíc.

Ve volném čase mohou žáci využít učebnu PC, stolní fotbal, venkovní stůl na stolní tenis, minitělocvičnu, či místnost s dostihovými trenažery. K dispozici jsou také knihovna, různé společenské hry a sportovní potřeby. Funguje zde několik zájmových kroužků: počítačový, kulturní, sportovní, výtvarný a kroužek rukodělných aktivit na aktuální témata, které zajišťují naše vychovatelky. Díky tomu, že je DM na trase veřejné dopravy, se mohou žáci zúčastnit kulturních i sportovních akcí po celé Praze.

DM má svoji WIFI síť, ke které se mohou žáci bezplatně připojit. Sociální zařízení je na každém patře. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem (válendy s úložným prostorem, skříně, stoly, židle, noční stolky, poličky).

DM má nepřetržitý provoz a po celou dobu je zde zajištěno celodenní stravování ve školní jídelně.

Veškeré doplňující informace poskytuje vedoucí vychovatel Mgr. Bohumil Kopa, telefonní kontakt 733 129 005 nebo internat@dostihovaskola.cz.

Vnitřní řád DM
Provozní doba DM