Ubytování

Přihláška do domova mládeže ke stažení zde
Smlouva o ubytování na DM ke stažení zde
Ukončení smlouvy ke stažení zde

ve školním roce 2017/18 již budeme bydlet v rekonstruovaném domově mládeže ve Velké Chuchli !

Domov mládeže (DM) je součástí školy a je nyní po nákladné rekonstrukci zcela nový a moderně zařízený. Kapacita DM činí 60 žáků. Ti jsou ubytováni ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. DM má klubovnu vybavenou televizí, dále čajovou kuchyňku s kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, lednička je k dispozici v kanceláři vychovatelů. V budově DM je také odpočinková místnost a prádelna.

Ubytování poskytujeme ve dvou kategoriích:

  • pokoje I. kat. jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením (tzv. hotelového typu), zde je stanovena cena 1 600,- Kč/osobu a měsíc
  • pokoje II. kat jsou pokoje se společným sociálním zařízením a zde je stanovena cena 1 200,- Kč/osobu a měsíc.

Ve volném čase mohou žáci využít učebnu PC, stolní fotbal, venkovní stůl na stolní tenis, minitělocvičnu, či místnost s dostihovými trenažery. K dispozici jsou také knihovna, různé společenské hry a sportovní potřeby. Funguje zde několik zájmových kroužků: počítačový, kulturní, sportovní, výtvarný a kroužek rukodělných aktivit na aktuální témata, které zajišťují naše vychovatelky. Díky tomu, že je DM na trase veřejné dopravy, se mohou žáci zúčastnit kulturních i sportovních akcí po celé Praze.

DM má svoji WIFI síť, ke které se mohou žáci bezplatně připojit. Sociální zařízení je na každém patře. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem (válendy s úložným prostorem, skříně, stoly, židle, noční stolky, poličky).

Pokud žáci na DM používají vlastní elektrospotřebič, musí zaplatit 300 Kč roční poplatek za revizi zařízení a spotřebu elektřiny.

DM má nepřetržitý provoz a po celou dobu je zde zajištěno celodenní stravování ve školní jídelně.

Doporučujeme žákům zařídit si průkazku na pražskou MHD "Lítačku", je možné si ji nechat vystavit na počkání na MHMP v Jungmannově 29, na Praze 1, poplatek za vystavení je 200 Kč, měsíční jízdné je 260 Kč.

Veškeré doplňující informace poskytuje vedoucí vychovatel Mgr. Bohumil Kopa, telefonní kontakt 733 129 005 nebo internat@dostihovaskola.cz.

Vnitřní řád DM
Provozní doba DM

 

 

PO ÚT ST ČT SO NE
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší akce

další akce

Anketa

archiv anket

Líbí se Vám zrekonstruovaná budova školy?

Kontaktujte nás