DOD

Nejbližší den otevřených dveří v tomto školním roce:

v pátek  12. 1. 2024 od 9:00 - 11:00 hodin

Vážení rodiče a zájemci o studium,
velmi nás těší váš zájem o naši školu, rádi vás uvítáme na některém z našich dalších dnů otevřených dveří, nejbližší se koná 12. 1. 2024 na naší dostihové škole Praha - Velká Chuchle, U Závodiště 325/1.

Další termíny DOD jsou:

25. 1. 2024 (čtvrtek)

16. 2. 2024 (pátek)

Svoji účast ve Vámi vybraném termínu prosím potvrďte na e-mail pr@dostihovaskola.cz

Den otevřených dveří je koncipován jako ucelený program vždy od 9 do 11 hodin, je třeba být ve škole na 9. hodinu.

Začínáme povídáním o škole, následuje prohlídka školy, domova mládeže a školních stájí.

Na závěr prohlídky Vám zodpovíme všechny Vaše případné dotazy.

Zatím se můžete podívat na náš Virtuální den otevřených dveří.

Upozorňujeme, že v nejbližším okolí školy jsou velmi omezené možnosti parkování, využijte parkoviště u Hornbachu cca. 10 min pěšky od školy.

Těšíme se na Vás !

A na co se můžete těšit Vy?

• Dozvíte se veškeré informace o studiu a přijímacím řízení
  • Prohlédnete si školu a domov mládeže
  • Ukážeme Vám naše stáje a koně
  • Vyzkoušíte si jízdu na dostihovém trenažéru