DOD

Nejbližší den otevřených dveří:

v pátek  10. 12. 2021 od 9:00 h

Další plánované termíny v roce 2022

• 14. 1. 2022 (pátek)
  • 27. 1. 2022 (čtvrtek)
  • 10. 2. 2022 (čtvrtek)

Vážení rodiče a zájemci o studium na naší škole,
pokud to covidová situace dovolí rádí Vás uvítáme při osobní návštěvě u nás. V tomto školním roce máme v plánu 4 dny otevřených dveří, jeden v prosinci a další v lednu a v únoru příštího roku. Den otvřených dveří je koncipován jako ucelený program zhruba od 9 do 11 hodin, je třeba být ve škole na 9. hodinu. Začínáme povídáním o škole, následuje prohlídka školy, domova mládeže a školních stájí.

Na závěr prohlídky Vám zodpovíme všechny Vaše případné dotazy.

Pokud se chcete prohlídky zúčastnit, přihlaste se na mailu školy pr@dostihovaskola.cz.

Zatím se můžete podívat na náš Virtuální den otevřených dveří.

Upozorňujeme, že v nejbližším okolí školy jsou velmi omezené možnosti parkování, využijte parkoviště u Hornbachu cca. 10 min pěšky od školy.

Těšíme se na Vás !

A na co se můžete těšit Vy?

• Dozvíte se veškeré informace o studiu a přijímacím řízení
  • Prohlédnete si školu a domov mládeže
  • Ukážeme Vám naše stáje a koně
  • Vyzkoušíte si jízdu na dostihovém trenažéru