Proč studovat u nás?

Studujte, co milujete Proč studovat u nás?

Jsme státní škola zemědělského zaměření s více jak šedesátiletou tradicí. V našich stájích je žákům pro výuku k dispozici 30 koní.

Jak si vybrat ten správný studijní obor?

Jsi více prakticky zaměřený, chceš se o koně starat nebo se stát profesionálním dostihovým jezdcem?

Obor Jezdec a chovatel koní se zaměřením na dostihový sport je tvoje volba.

Máš studijní předpoklady, a přitom chceš strávit část studia u koní? Chceš se stát chovatelem (nejen) koní, výživovým poradcem, farmářem či třeba pokračovat na vysoké škole? Pojď na obor.

Chovatelství se zaměřením na dostihový sport.

Potřebuješ si zvýšit kvalifikaci a chceš si dodělat maturitu, ale již pracuješ? Pro tebe nabízíme nástavbové dálkové studium.

Trenérství dostihových a sportovních koní.

Pracuješ v oboru a potřebuješ pro svou práci výuční list? Přihlas se k dálkovému studiu oboru.

Jezdec a chovatel koní se zaměřením na dostihový sport.

6 důvodů, proč studovat u nás STUDUJTE, CO MILUJETE

VYJÍMEČNÉ OBORY

Jezdec a ošetřovatel koní, Chovatelství – vše zaměřené na dostihový sport a sportovní ježdění.

VÝBORNÉ UPLATNĚNÍ

O práci se rozhodně bát nemusíš. Velká poptávka po našich absolventech a to jak v ČR, tak v zahraničí. Z maturitního oboru můžeš pokračovat na vysokou školu.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Školu, domov mládeže a stáje od sebe dělí jen pár desítek metrů na dostihovém závodišti v Praze Velké Chuchli.

ZAHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE

Úzká spolupráce se školami stejného zaměření v zemích EU (Anglie, Irsko, Maďarsko, Slovensko, Finsko,…). Velká nabídka zahraničních stáží a exkurzí.

DŮRAZ NA ODBORNOU PŘÍPRAVU

Přímé spojení s praxí. Praxe probíhá v reálném prostředí školních stájí i přímo u trenérů či farmářů.

ŽIJEME, CO UČÍME

Kvalifikovaní učitelé se zkušenostmi z vlastní praxe.

Naši absolventi jsou vidět! BUĎTE TAKY

jezdec a chovatel koní

„Tato škola, je schopná prohlubovat mé dosavadní schopnosti a umožnila se mi zdokonalovat v tom, co mě nejvíce baví, barmanství.“