Projekt Šablony I SŠDSaJ (OP JAK)

projekt je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu je přispět k zajištění rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání pro všechny žáky a studenty prostřednictvím podpůrných personálních pozic, vzdělávání pracovníků školy a podpory zavádění inovativních metod výuky.
Projekt je realizován v období 1. 1. 2023 - 30. 6. 2025.

Registrační číslo projektu: CZ.02.02XX/00/22_003/0003726

IKAP 2

Komplexní progam rozvoje klíčových oblastí pražského školství

projekt je spolufinancován Evropskou unií

Realizace investice národního plánu obnovy - komponenta 3.1

Projekt přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí - prevence digitální propasti

Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Financováno Evropskou unií – Next Generation EU

ŠABLONY II  SŠDSAJ

Projekt Šablony II je spolufinancován Evropskou unií.

Registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_066/0016184

Tento projekt je zaměřen na personální podporu, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků, podporu extrakurikulárních aktivit a aktivity rozvíjející ICT.