Virtuální den otevřených dveří

Vítáme Vás na virtuální návštěvě naší školy!!!

Pro začátek se podívejte na naše promo video školy.

Pokračovat můžete virtuální prohlídkou naší školy - prohlídka.

Jaké nabízíme obory v denním studiu? Máme jeden s výučním listem "Jezdec a chovatel koní" a jeden maturitní "Chovatelství".

Asi vás bude zajímat něco k přijímacímu řízení.

Mimopražským zájemcům nabízíme ubytování na našem Domově mládeže - v podstatě v jedné budově se školou.

V naší školní jídelně se vaří velmi chutně podle pravidel zdravého stravování - info ke stravování.

Shrnutí všech podstatných informací, které byste se na našem dnu otevřených dveří dozvěděli, najdete zde

Často kladené otázky:

Musím umět jezdit na koni?

• Určitě to není nutné, ale je dobré vědět, co práce kolem koní obnáší.

Kolik se u Vás platí školné?

• Školné se u nás neplatí, jsme státní škola, musíte ale počítat s počátečními náklady na jezdecké vybavení a učebnice při zahájení studia.

Jakou mám šanci se na vaší školu dostat?

• Poměrně velkou, u oboru s výučním listem máme možnost otevřít 2 třídy, v minulém školním roce jsme přijali všechny zájemce. U maturitního oboru otvíráme 1 třídu, tam už mírný převis zájemců byl, nepřijali jsme asi 10 zájemců.

Můžu na vaší škole získat jezdeckou licenci?

• Šikovní žáci mají možnost získat žákovskou licenci a účastnit se dostihů.

Můžu se u Vás věnovat i parkuru?

• Škola má 2 stáje dostihové, jednu klusáckou a jednu parkurovou, takže ano, jezdí se u nás i parkur.

Pořádáte exkurze do zahraničí?

• Ano, pokud to situace dovoluje a podaří se nám získat grant, snažíme se organizovat exkurze na významné zahraniční dostihy a na významná evropská pracoviště v našem oboru. Například do Paříže nebo do Merana.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se, že se brzy setkáme osobně!!