Dostih „Cena Střední školy dostihového sportu a jezdectví“ měla své vítěze 24. červen 2020

Dostih „Cena Střední školy dostihového sportu a jezdectví“ měla své vítěze

Dne 20.6.2020 se na závodišti v Praze - Velké Chuchli uskutečnil již 3. letošní klusácký mítink. V rámci tohoto dostihového dne byl odběhnut i dostih nazvaný „Cena Střední školy dostihového sportu a jezdectví“, vyhrazený začínajícím klusáckým jezdcům.
Dostihu se zúčastnilo celkem sedm koní, z toho šest koní z naší školní stáje, konkrétně čtyři koně v dresu SŠDSaJ, jeden za Hipospol a jeden majitele Ing. Semeráda.
 

Po hladkém průběhu dostihu se hezkou koncovkou prosadila klisna Samba Teč před M. T. Hurricane a Ofarim Venus. Na 4. místě se umístil jediný cizí účastník Vox Ultra s Pravoslavem Hykešem. Pátý proklusal cílem zástupce Hipospolu Zorro Misi. V sulce vítězné Samby Teč byla absolventka SŠDSaJ Simona Linková, druhého a třetího koně v dostihu vedly debutující amatérské jezdkyně, žákyně 2. ročníku oboru Chovatelství, Kristýna Nováková a Barbara Stjepanovič. Pátého Zorra Misi odjezdila Beata Kokyová ze třídy 2.A. Na umístění nedosáhly Aneta Jindřichová ze 3.A v sulce Rusalky a Tereza Šabáková v sulce Apolla.