Klusácká sezona se rozjíždí 18. květen 2021

Klusácká sezona se rozjíždí

V sobotu 15. 5. 2021 v Praze Velké Chuchli pokračovala dalším dílem letošní klusácká sezona.

Celkem bylo na programu sedm dostihů a tří z nich se zúčastnilo všech šest koní naší školní stáje.

Ceně Equi TV se proti výkonostně silnějším soupeřům představil Ofarim Venus (A) s žákyní Barbarou Stjepanovičovou, který zde obsadil 7. místo. Přesto si kilometrovým časem 1:19,0 vyrovnal osobní rekord.

V ceně Televize PRAHA TV startovaném z met, obsadili 7. a 9. místo Samba Teč se Simonou Linkovou a M. T. Hurricane (S) s Kristýnou Novákovou.

Handicapu Horse Sports s.r.o. startovali tři zástupci školní stáje. Pro vítězství si doklusala Rusalka v sulce s Barbarou Stjepanovičovou, která si tak připsala 2. karierní vítězství, 3. místo obsadil Apollo s Lenkou Pfeiferovou a na 5. místě skončil Zorro Misi s Kristýnou Novákovou.

 

Gratulujeme k vítězství ! 

fotogalerie