Přijďte si zasoutěžit o Šemíkovu podkovu ! 11. duben 2023

Přijďte si zasoutěžit o Šemíkovu podkovu !

Zveme vás na další ročník tradiční odborné soutěže „O Šemíkovu podkovu“, která se bude konat ve čtvrtek 1. 6. 2023 v areálu Střední školy dostihového sportu a jezdectví v Praze Velké Chuchli.
 

Tříčlenné týmy složené ze žáků středních škol oboru Chovatelství z celé České republiky mají tak možnost změřit si síly v této soutěži odborných znalostí a dovedností.  Šemíkova podkova má již mnohaletou tradici a účast na ní je oprávněně pro mnohé školy záležitostí prestiže.

Soutěž je rozdělena do tří kategorií – Stříbrná podkova pro žáky 2. ročníků, Zlatá podkova pro žáky 3. ročníků oborů vzdělání Chovatelství a podobných a od minulého ročníku také Bronzová podkova pro žáky 2. ročníků oboru Jezdec a chovatel koní a podobných zemědělských oborů.

Vice informací se dozvíte z pozvánky.

Přihláška

Těšíme se na vás !!