Denisa Sikorová - naše dvojnásobná sobotní vítězka 7. červen 2020

Denisa Sikorová - naše dvojnásobná sobotní vítězka

Žákyně třetího ročníku dálkového studia oboru vzdělání JEZDEC a CHOVATEL KONÍ SE ZAMĚŘENÍM NA DOSTIHOVÝ SPORT získala 6.6.2020 na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli své první životní vítězství s čtyřletým běloušem CALORIFIC(IRE) ze stáje K-K Metal a.s. trenéra Radka Holčáka, při svém 50. životním startu v dostihu na 1.400 metrů. Na druhé vítězství nečekala dlouho, přibližně o 2,5 hodiny později se radovala znovu, tentokrát v sedle tříletého hnědáka RENASI ze stáje MIKON, kterého ji do dostihu na 1800 metrů sedlal opět trenér Radek Holčák.

 

V loňské sezóně Denisa, disponující nízkou hmotností, absolvovala 24 startů. Jedním z nejlepších umístění bylo 2. místo v Ceně mladých talentů na dostihovém závodišti v Mostě, v sedle dnes jedenáctiletého Latriba ze stáje SŠ dostihového sportu.

 

Tato žákyně mimo dálkové studium u nás, zvládá nyní i přípravu na maturitní zkoušky v denním studiu na střední zdravotnické škole.

 

Přejeme Denise mnoho dalších úspěchů na dostihové dráze, při studiu i v osobním životě!

 

Denisa Sikorová - dvojnásobná vítězka 6. 6. 2020 v Chuchli