Dostihy žáků 1.6.2024 7. červen 2024

Dostihy žáků 1.6.2024

Výsledky z žákovských dostihů v Chuchli z 1. 6. 2024

V prvním rovinovém dostihu 3. kategorie na 1200 metrů se umístil náš žák Jan Kovář s koněm Mormill na 3. místě. Anna Lebdušková obsadila pak místo páté.

Ve 2. dílu Hipospolcupu pro žáky denního studia v rovinovém dostihu 4. kategorie na 1400 metrů zvítězila naše žákyně Michaela Molková s koněm Lowe Wole, na 2. místě se umístila Veronika Pavelková s koněm Unisono a 3. místo obsadila žákyně Martina Dušková se Slovenska.

3. díl série Hipospolcupu v šestém rovinovém dostihu 5. kategorie na 1800 metrů byl vítězným pro naši žákyni Hanu Minaříkovou, která vybojovala 1. místo s koněm Chasmar. Druhá byla Veronika Pavelková s koněm Mairon a třetí příčky dosáhla Michaela Molková s koněm Kyriakali.

Náš jediný kůň Sheik v dostihu došel s žákyní Nellou Beran čtvrtý.

Výhodou pro naše žáky a žákyně byly starty s malým počtem jezdců, takže měli šanci vyniknout. Veronika Pavelková odjela svůj vůbec první dostih v obou sériích Hipospol Cupu.

Dostihy žáků 1. 6. 2024