Karlovy Vary nezklamaly 23. červen 2021

Karlovy Vary nezklamaly

Tradiční Karlovarskou dvojnásobnou mílí, kterou vyhrál favorit Francimor, se v neděli 20. června rozběhla sezona i na nejstarším českém rovinovém závodišti v Karlových Varech - Dvorech.

Naši školu reprezentovali a jeli v jednom z dostihů (Cena Holoubek koncern) hned 4 koně z naší školní stáje. V Ceně společnosti Karlovarská korunní startoval jeden z našich koní.

20. 6. 2021 v Karlových Varech získala Charmig Emma s Lukášem Vladykou 5. místo v dostihu na 2000 metrů.

V dostihu na 1400 metrů , kde startovali čtyři zástupci trénovaní v naší stáji, Lysyanargent s Petrem Foretem doběhl na 5.místě, Dark Alighieri s Alenou Plimlovou se umístil na 6. místě, Sheik Yerbouti se Zuzanou Jeníčkovou na 8. místě a Echo Rules se Sofií Kvízovou obsadil 10. místo.

Gratulujeme všem vítězům !