Poslední dostihový den klusácké sezóny: Jak dopadli koně ze školní stáje? 6. prosinec 2022

Poslední dostihový den klusácké sezóny: Jak dopadli koně ze školní stáje?

Dne 17. 11. 2022 se ve Velké Chuchli konal poslední dostihový den klusácké sezóny, která začala 8. 4. 2022 taktéž v Chuchli.

Se školními koňmi se zúčastnily jak současné studentky, tak absolventky dostihové školy, z nichž se nejúspěšnější stala dvojice am. Barbara Stjepanovičová s koněm Ofarim Venus(A), která se v Ceně Střední školy dostihového sportu a jezdectví umístila na druhém místě. Následovali am. Kristýna Nováková a Igor Beuckenswyk(NL), na pátém místě poté žk. Zuzana Kubíková a Rusalka(CZE), za nimi žk. Kateřina Urbanová a Zorro Misi (CZE) a na konec žk. Anna Vydrová a Samba Teč (CZE), které byly bohužel diskvalifikované za nadměrné cválání.

Velké ceny Hipospolu se zúčastnili i am. Josef Semerád s dalším z obyvatelů stáje dostihové školy Amigo OV(D), kteří byli bohužel taktéž diskvalifikováni. Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna.

 

Elena Důrasová, Střední škola dostihového sportu a jezdectví

Za fotografickou dokumentaci děkujeme našemu absolventovi (2000) Facebook – Viktor Král

Poslední den klusácké sezóny (foto Viktor Král)