První klusácké dostihy letošní sezóny slavily úspěch 22. duben 2021

První klusácké dostihy letošní sezóny slavily úspěch

Dne 17. 4. 2021 se na závodišti v Praze Velké Chuchli rozběhla klusácká dostihová sezona. Z důvodu epidemiologické situace byly dostihy odběhnuty před prázdnými tribunami, bez diváků, a za přísných hygienických podmínek.

Celkem bylo odstartováno 7 dostihů, ve dvou z nich se představilo všech 6 koní naší školní stáje.

V ceně televize Praha TV obsadili naši koně 2., 3., 4. a 5. místo v pořadí M. T. Hurricane (S), Rusalka, Apollo a Zorro Misi. V sulkách těchto koní byli Kristýna Nováková, Ing.Semerád, který nahradil zraněnou Simonu Linkovou, Lenka Pfeiferová a Barbara Stjepanovičová.

V ceně Pražského zpravodaje se se záludností startu z met dobře vypořádaly žákyně Barbora Stjepanovičová s Kristýnou Novákovou. S koňmi Ofarim Venus (A) a Samba Teč obsadily 5. resp. 6. místo.

Věříme, že se sezóna plně rozběhne a naši žáci se budou moct představovat odborné veřejnosti i divákům pravidelně.

galerie

za poskytnuté fotografie děkujeme naší absolventce Lucce Dvořákové