Trenérský kurz zahajuje !! 8. listopad 2021

Trenérský kurz zahajuje !!

Ve čtvrtek 11. 11. 2021 v 9:00 hodin zahajuje první konzultaci specializační kurz pro profesionální trenéry dostihových koní "Trenér z povolání", který organizuje Jockey club ČR ve spolupráci s naší školou.

Kurz bude probíhat v budově Střední školy dostihového sportu a jezdectví, U Závodiště 325/1, v Praze - Velké Chuchli.

Konzultace budou vždy Čt, Pá, So, Ne, od 8 (9) do 18 (16) h, celkem 7 konzultací v listopadu - březnu,
přesné termíny a další podrobnosti zde.

Platby za kurz ve výši 29 500,- Kč  hraďte po zaslání přihlášky na účet 2003060008 / 6000 s uvedením jména uchazeče, pokud platíte z jiného účtu.

Kurz bude ukončen závěrečnou písemnou a ústní zkouškou, úspěšní účastníci získají certifikát.

Vstup do budovy školy je možný pouze po předložení platného dokladu o bezinfekčnosti, pohyb po společných prostorách školy je možný pouze s respirátorem!