Úspěšný začátek klusácké dostihové sezony 4. květen 2022

Úspěšný začátek klusácké dostihové sezony

Začátek letošní klusácké dostihové sezóny odstartoval vítězstvím našich žákyň.

Na závodišti ve Velké Chuchli bylo odběhnuto celkem sedm dostihů. Hned v tom úvodním se na start postavila pětice školních koní a zbývajícím třem vůbec nedala šanci promluvit do pořadí.

Diktování tempa se po startu ujal veterán M.T.Hurricane v sulce s Kristýnou Novákovou, za ním se drželi Ofarim Venus s Barbarou Stjepanovičovou, Rusalka s Lenkou Pfeiferovou a Samba Teč s Annou Vydrovou.

V cílové rovinné převzal vedení Ofarim Venus a vítězství uhájil před finišující Sambou Teč, třetím M.T.Hurricanem a čtvrtou Rusalkou.

Až páté místo zbylo na vítěze obdobného dostihu z loňského roku Vox Ultra s amatérkou Štíchovou.

Čtrnáctiletý Zorro Misi v sulce se Zuzanou Kubíkovou doběh sice uzavřel, ale v kontaktu s ostatními koňmi.

Našim žákyním k vítězství gratulujeme ! :-)